Szukaj samochodu na wynajem

Kraj:

Odbiór:

Data odbioru:

Zwrot:

Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
INTERNETOWY PRZEWODNIK PO KRECIE   >>>PROPOZYCJE WYCIECZEK SAMOCHODOWYCH  >>>NA OBSZARZE KRETY ZACHODNIEJ  >>>Jezioro Kournas 
piktogram miasta piktogram woda piktogram krajobraz

Jezioro Kournas → Georgioupolis i rzeka żółwi → Argiroupoli

jezioro_kournas1

giorgopolis_rzeka_zolwi4

argopoulis4

Ta wycieczka to dzień pełen relaksu – podróż kajakiem wzdłuż dzikiej rzeki w Georgioupolis (może nawet uda się spotkać żółwie, nam się udało), potem relaks nad jeziorem Kournas z wielokolorową wodą, a na koniec wizyta w bardzo zielonym - jak na Kretę-  miejscu, Argiroupoli.

Od Do Odległość Czas przejazdu
Okolice Heraklionu Georgioupolis Ok. 102km Ok. 1,2h
Okolice Rethymnonu Georgioupolis Ok. 23km Ok. 25min
Okolice Chania Georgioupolis Ok. 38km Ok. 40min

Uwagi: Żeby dotrzeć do rzeki żółwi należy dojechać do portu i za mostkiem skręcić od razu w prawo. Dojechać do końca drogi, tam będzie ktoś, kto wypożycza kanoe lub/i rowerki wodne.

Link do przewodnika
Od Do Odległość Czas przejazdu
Georgioupolis Jezioro Kournas Ok. 4km Ok. 10min

Uwagi: Są dwa zjazdy na Jezioro Kournas, obojętnie który się wybierze, należy jednak zwrócić uwagę, aby kierować się na Kournas Lake a nie na Kournas, bo miejscowość nie znajduje się bezpośrednio przy jeziorze.

Link do przewodnika
Od Do Odległość Czas przejazdu
Jezioro Kournas Argiroupoli Ok. 21km Ok. 14min

Uwagi: Bardzo malownicza trasa z bardzo dużą - oczywiście jak na Kretę, ilością zieleni.

Link do przewodnika
Od Do Odległość Czas przejazdu
Argiroupoli Okolice Heraklionu Ok. 104km Ok. 1,3h
Argiroupoli Okolice Rethymnonu Ok. 23km Ok. 0,5h
Argiroupoli Okolice Chania Ok. 57km Ok. 50min
Booking.com
sluchawka ikona slash fb ikona

Wszelkie informacje i materiały zamieszczone na stronach internetowych WiemGdzieJade.pl nie są ofertą handlową w świetle przepisów kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wobec wszelkich produktów i usług firmy WiemGdzieJade.pl nie mają zastosowania przepisy ustawy z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i ustawy z 2.03.2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Nazwa, logo oraz pozostałe nazwy i znaki słowne, słowno-graficzne oraz graficzne prezentowane na tej stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi. Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na tej stronie są chronione przepisami prawa własności przemysłowej oraz prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody właściciela.