Szukaj samochodu na wynajem

Kraj:

Odbiór:

Data odbioru:

Zwrot:

Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
INTERNETOWY PRZEWODNIK PO KRECIE   >>>CO WARTO WIEDZIEĆ JADĄC NA KRETĘ 

Co warto wiedzieć jadąc na Kretę

Dla wszystkich, którzy wybierają się na Kretę przygotowaliśmy poradnik zawierający wiele praktycznych i ciekawych informacji, z którymi warto się zaznajomić planując podróż na wyspę. Chcemy pomóc Wam w tym, abyście bardzo łatwo odnaleźli się w kreteńskiej rzeczywistości, która często dość mocno różni się od naszej, polskiej. W poradniku znajdziecie podstawowe zwroty polsko – greckie, informacje dotyczące godzin otwarcia ważnych obiektów, jak i również ceny podstawowych produktów żywnościowych. W tej części przewodnika opisane zostały przez nas szczegółowo zagadnienia związane z transportem na wyspie, dodatkowo podaliśmy orientacyjne odległości pomiędzy miejscami, które warto zobaczyć. Ta część zawiera również porady związane ze zdrowiem oraz informacje, na co należy zwrócić uwagę przy wynajmowaniu samochodu.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie informacje, które podajemy na portalu były zawsze aktualne. Chcemy również cały czas się rozwijać, dlatego jeżeli macie jakieś uwagi (nieważne, czy pozytywne, czy negatywne), chcielibyście dopisać do przewodnika nowe atrakcyjne miejsce, dodać propozycję nowej wycieczki samochodowej, czy opublikować swoje zdjęcia (oczywiście podpisane waszym imieniem i nazwiskiem) na łamach portalu, piszcie: [email protected]

TRANSPORT I KOMUNIKACJA ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO CENY I PŁATNOŚCI INFORMACJE OGÓLNE STANDARD HOTELI

 

WYNAJEM SAMOCHODÓW (sprawdź wszystkie » )
Booking.com
sluchawka ikona slash fb ikona

Wszelkie informacje i materiały zamieszczone na stronach internetowych WiemGdzieJade.pl nie są ofertą handlową w świetle przepisów kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wobec wszelkich produktów i usług firmy WiemGdzieJade.pl nie mają zastosowania przepisy ustawy z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i ustawy z 2.03.2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Nazwa, logo oraz pozostałe nazwy i znaki słowne, słowno-graficzne oraz graficzne prezentowane na tej stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi. Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na tej stronie są chronione przepisami prawa własności przemysłowej oraz prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody właściciela.