Szukaj samochodu na wynajem

Kraj:

Odbiór:

Data odbioru:

Zwrot:

Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
INTERNETOWY PRZEWODNIK PO KRECIE   >>>HISTORIA I KULTURA KRETY 

Historia i kultura Krety

W tym miejscu zawarliśmy najważniejsze informacje związane z Kreteńską historią oraz kulturą. Wybierając się na Kretę należy pamiętać o tym, że życie tutaj jest podobne do tego, które prowadzimy na co dzień w Polsce, ale jest również sporo różnic wynikających z innego klimatu, innej tradycji oraz odmiennego stylu życia. Wyjaśniamy, dlaczego Kreteńczyk się nigdzie nie śpieszy, opisujemy pyszne jedzenie i wspaniałe napitki oraz przybliżamy długą, niestety krwawą i mocno „zakręconą” kreteńską historię.

HISTORIA KRETY KRETEŃSKA KUCHNIA PRZEPISY KULINARNE WYŻYWIENIE ALKOHOLE (CO PIĆ NA KRECIE?) OLIWA RELIGIA STYL ŻYCIA DRZEWA OLIWNE I OLIWKI ŚWIĘTA I UROCZYSTOŚCI W GRECJI MUZYKA I TANIEC

 

 

WYNAJEM SAMOCHODÓW (sprawdź wszystkie » )
Booking.com
sluchawka ikona slash fb ikona

Wszelkie informacje i materiały zamieszczone na stronach internetowych WiemGdzieJade.pl nie są ofertą handlową w świetle przepisów kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wobec wszelkich produktów i usług firmy WiemGdzieJade.pl nie mają zastosowania przepisy ustawy z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i ustawy z 2.03.2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Nazwa, logo oraz pozostałe nazwy i znaki słowne, słowno-graficzne oraz graficzne prezentowane na tej stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi. Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na tej stronie są chronione przepisami prawa własności przemysłowej oraz prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody właściciela.