Szukaj samochodu na wynajem

Kraj:

Odbiór:

Data odbioru:

Zwrot:

Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
INTERNETOWY PRZEWODNIK PO KRECIE   >>>INFORMACJE OGÓLNE O KRECIE  >>>DLACZEGO KRETA 

Dlaczego Kreta

Serdecznie zapraszamy do spędzenia wakacji na największej greckiej wyspie - Krecie. Wyspie pełnej zapierających dech w piersiach widoków, zróżnicowanych krajobrazów oraz niesamowitych przestrzeni.

 

Kreta to miejsce idealne do wypoczynku, pełne kosmopolitycznych kurortów, które nigdy nie zasypiają, ale również bardzo spokojnych wioseczek, które zachowały swój tradycyjny i niekomercyjny charakter.

 

Kreta to miejsce o idealniej pogodzie. Słońce, bezchmurne niebo oraz przyjemny wietrzyk, który przynosi ochłodzenie w najgorętszych dniach lata sprawiają, że można spokojnie zaplanować wypoczynek dzień po dniu bez obaw, że będzie zimno, czy cały dzień będzie padać deszcz. Kreta to miejsce gdzie można znaleźć zarówno piękne plaże piaszczyste, jak i skaliste. Z leżakami, parasolami, pełne ludzi, ale i dzikie, ciche i praktycznie bezludne. Położone na długim wybrzeżu, jak i w urokliwej zatoczce. Każdy na pewno znajdzie plażę dopasowaną do swoich oczekiwań.

 

Kreta to miejsce pełne historii, kolebka najstarszej cywilizacji europejskiej, której świadectwa istnienia możemy oglądać po dziś. Kreta to miejsce, które nie wymaga kompromisów. Kto lubi górskie krajobrazy, na pewno nie poczuje się zawiedziony, ponieważ 80% powierzchni Krety to właśnie góry, a najwyższe szczyty sięgają prawie 2500m n.p.m. Kto lubi morze, również będzie zachwycony, ponieważ na Krecie woda morsk  mieni się  wieloma pięknymi barwami. Miejscami jest błękitne, miejscami lazurowe, miejscami granatowe.

 

Malownicze miasteczka, idealna pogoda, pięknie położone plaże, wyjątkowa historia, niesamowite przestrzenie oraz bliskie sąsiedztwo wielokolorowego morza i wysokich gór sprawiają, że każda wizyta na Krecie jest niezapomnianym przeżyciem.

Booking.com
sluchawka ikona slash fb ikona

Wszelkie prawa zastrzeżone ©2013-2023 wiemgdziejade.pl