Szukaj samochodu na wynajem

Kraj:

Odbiór:

Data odbioru:

Zwrot:

Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
INTERNETOWY PRZEWODNIK PO KRECIE   >>>PROPOZYCJE WYCIECZEK SAMOCHODOWYCH  >>>NA OBSZARZE KRETY WSCHODNIEJ  >>>Wąwóz Umarłych 
piktogram miasta piktogram gory piktogram krajobraz

Wąwóz Umarłych → Zakros → Sitia

kato_zakros_wawoz_umarlych1

kato_zakros_wawoz_umarlych2

sitia2

Wycieczka ta przejście jednego z najpiękniejszych wąwozów Krety wschodniej zwieńczonym malowniczo położoną wioską Zakros połączona z relaksem w drugim, co do wielkości mieście Krety wschodniej Sitia.

Uwagi: Przejście wąwozu nie jest wielkim wyzwaniem ale należy pamiętać o tym aby zabrać ze sobą buty pełne (adidasy i lepsze) oraz zapas wody.

Od Do Odległość Czas przejazdu
Okolice Heraklionu Wąwóz Umarłych Ok. 160km Ok. 2,4h
Okolice Agios Nikolaos Wąwóz Umarłych Ok. 96km Ok. 1.3h

Uwaga: Samochód należy zostawić u wejścia do wąwozu, potem po przejściu wąwozu i po pobycie w Zakros należy wrócić po niego „stopem” lub taksówką. Ewentualnie można podjechać do wioski Zakros i wejść do wąwozu od strony wyjścia i potem pokonać tą drogę z powrotem i wrócić do samochodu.

Link do przewodnika
Od Do Odległość Czas przejazdu
Wąwóz Umarłych Sitia Ok. 30km Ok. 40min

Uwagi: piękna malownicza droga

Link do przewodnika
Od Do Odległość Czas przejazdu
Sitia Okolice Heraklionu Ok. 130km Ok. 2h
Sitia Okolice Agios Nikolaos Ok. 70km Ok. 1,1h
Booking.com
sluchawka ikona slash fb ikona

Wszelkie informacje i materiały zamieszczone na stronach internetowych WiemGdzieJade.pl nie są ofertą handlową w świetle przepisów kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wobec wszelkich produktów i usług firmy WiemGdzieJade.pl nie mają zastosowania przepisy ustawy z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i ustawy z 2.03.2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Nazwa, logo oraz pozostałe nazwy i znaki słowne, słowno-graficzne oraz graficzne prezentowane na tej stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi. Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na tej stronie są chronione przepisami prawa własności przemysłowej oraz prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody właściciela.