Szukaj samochodu na wynajem

Kraj:

Odbiór:

Data odbioru:

Zwrot:

Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
INTERNETOWY PRZEWODNIK PO KRECIE   >>>PROPOZYCJE WYCIECZEK SAMOCHODOWYCH  >>>NA OBSZARZE KRETY WSCHODNIEJ  >>>Salinari Kanion 
piktogram ruiny piktogram miasta piktogram woda piktogram krajobraz

Salinari Kanion → Agios Nikolaos → Spinalonga

kanion_salinari_monastyr_agios_georgios4

agios_nikolaos1

spinalonga2

Wspaniała wycieczka, dzięki której można zobaczyć jeden z najpiękniejszych kanionów Krety wraz z urokliwym monastyrem, który się w nim znajduje. Następnie wybieramy się do stolicy prowincji Lashiti - pięknego Agios Nikolaos, aby na koniec udać się na słynną wyspę Spinalonga.

Od Do Odległość Czas przejazdu
Okolice Heraklionu Kanion Salinari Ok. 40km Ok. 40min

Uwagi: Do monastyru Agios Georgos dostać się można tylko jadąc od strony Malia (nie ma możliwości podjechania pod klasztor jadąc od strony Agios Nikolaos)

Link do przewodnika
Od Do Odległość Czas przejazdu
Kanion Salinari Agios Nikolaos Ok. 20km Ok. 20min

Uwagi: Nie należy wjeżdżać do centrum Agios Nikolaos, ponieważ znalezienie miejsca parkingowego jest tam prawdziwym wyzwaniem;). Z portu można popłynąć na wyspę - statki odchodzą rano w okolicach   10:00 a potem w okolicach godziny 12:00.

Link do przewodnika
Od Do Odległość Czas przejazdu
Agios Nikolaos Okolice Heraklionu Ok. 60km Ok. 1h
Booking.com
sluchawka ikona slash fb ikona

Wszelkie informacje i materiały zamieszczone na stronach internetowych WiemGdzieJade.pl nie są ofertą handlową w świetle przepisów kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wobec wszelkich produktów i usług firmy WiemGdzieJade.pl nie mają zastosowania przepisy ustawy z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i ustawy z 2.03.2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Nazwa, logo oraz pozostałe nazwy i znaki słowne, słowno-graficzne oraz graficzne prezentowane na tej stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi. Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na tej stronie są chronione przepisami prawa własności przemysłowej oraz prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody właściciela.