Szukaj samochodu na wynajem

Kraj:

Odbiór:

Data odbioru:

Zwrot:

Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
INTERNETOWY PRZEWODNIK PO KRECIE   >>>PROPOZYCJE WYCIECZEK SAMOCHODOWYCH  >>>NA OBSZARZE KRETY WSCHODNIEJ  >>>Monastyr Topolou 
piktogram ruiny piktogram woda piktogram kosciol

Monastyr Topolou → Itanos → Vai

monastyr_toplou1

itanos2

vai1

Wycieczka ta to daje możliwość poznania wschodniej części Krety i jest doskonałym połączeniem zwiedzania i wypoczynku. Zwiedzamy jeden z największych i najbardziej znanych monastyrów na Krecie by potem korzystać z uroków plaży uznawanych przez Kreteńczyków za najpiękniejsze w tej części wyspy.

Od Do Odległość Czas przejazdu
Okolice Heraklionu Monastyr Topolou Ok. 144km Ok. 2,2h
Okolice Agios Nikolaos Monastyr Topolou Ok. 83km Ok. 1,2h

Uwagi: Za zjazdem na Ierapetra droga zdecydowanie się zwęża i zaczynają się dość częste serpentyny. Trasa wspaniała pod względem widokowym

Link do przewodnika
Od Do Odległość Czas przejazdu
Monastyr Topolou Itanos Ok. 9km Ok. 15min

Uwagi: po zostawieniu auta na parkingu (klepisku) można wybrać plażę przy parkingu lub przejść w lewo (po skałkach wydeptaną ścieżką) na drugą plażę.

Link do przewodnika
Od Do Odległość Czas przejazdu
Itanos Vai Ok. 0,2km Ok. 2min

Uwagi: Vai to ta plaża gdzie została nakręcona reklama Bounty (emitowana w telewizji parę lat temu), czyli nie trzeba jechać na Karaiby, żeby poczuć karaibski klimat;)

Link do przewodnika
Od Do Odległość Czas przejazdu
Vai Okolice Heraklionu Ok. 150km Ok. 2,2h
Vai Okolice Agios Nikolaos Ok. 90km Ok. 1,3h
Booking.com
sluchawka ikona slash fb ikona

Wszelkie informacje i materiały zamieszczone na stronach internetowych WiemGdzieJade.pl nie są ofertą handlową w świetle przepisów kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wobec wszelkich produktów i usług firmy WiemGdzieJade.pl nie mają zastosowania przepisy ustawy z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i ustawy z 2.03.2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Nazwa, logo oraz pozostałe nazwy i znaki słowne, słowno-graficzne oraz graficzne prezentowane na tej stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi. Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na tej stronie są chronione przepisami prawa własności przemysłowej oraz prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody właściciela.