Szukaj samochodu na wynajem

Kraj:

Odbiór:

Data odbioru:

Zwrot:

Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
INTERNETOWY PRZEWODNIK PO KRECIE   >>>PROPOZYCJE WYCIECZEK SAMOCHODOWYCH  >>>NA OBSZARZE KRETY WSCHODNIEJ  >>>Lato 
piktogram ruiny piktogram gory piktogram krajobraz

Lato → wąwóz Kritsa

lato_wawoz_kritsa2

lato_wawoz_kritsa1

Bardzo przyjemna wycieczka, podczas której będzie okazja zdobyć jeden z najbardziej urokliwych wąwozów prowincji Lashiti oraz zobaczyć pozostałości po antycznej cywilizacji, czyli osadę Lato.

Uwagi: Wejście do wąwozu oraz pozostałości po osadzie znajdują się praktycznie w tym samym miejscu, warto wziąć ze sobą lepsze buty i zapas wody

Od Do Odległość Czas przejazdu
Okolice Heraklionu Lato, wąwóz Kritsa Ok 67km Ok. 1,2h
Okolice Agios Nikolaos Lato, wąwóz Kritsa Ok. 10 km Ok. 15min
Link do przewodnika
Od Do Odległość Czas przejazdu
Lato, wąwóz Kritsa Okolice Heraklionu Ok 67km Ok. 1,2h
Lato, wąwóz Kritsa Okolice Agios Nikolaos Ok. 10 km Ok. 15min
Booking.com
sluchawka ikona slash fb ikona

Wszelkie informacje i materiały zamieszczone na stronach internetowych WiemGdzieJade.pl nie są ofertą handlową w świetle przepisów kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wobec wszelkich produktów i usług firmy WiemGdzieJade.pl nie mają zastosowania przepisy ustawy z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i ustawy z 2.03.2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Nazwa, logo oraz pozostałe nazwy i znaki słowne, słowno-graficzne oraz graficzne prezentowane na tej stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi. Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na tej stronie są chronione przepisami prawa własności przemysłowej oraz prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody właściciela.