Szukaj samochodu na wynajem

Kraj:

Odbiór:

Data odbioru:

Zwrot:

Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
INTERNETOWY PRZEWODNIK PO KRECIE   >>>PROPOZYCJE WYCIECZEK SAMOCHODOWYCH  >>>NA OBSZARZE KRETY WSCHODNIEJ  >>>Kritsa i panagia kera 
piktogram ruiny piktogram miasta piktogram gory piktogram krajobraz piktogram kosciol

Kritsa i panagia kera → Wąwóz Ha → Mochlos

kritsa1

wawoz_ha

mochlos

Bardzo ciekawa wycieczka łącząca w sobie możliwość zobaczenia najpiękniejszej, tradycyjnej Kreteńskiej wioski Kritsy wraz z podziwianiem najstarszego kościółka na wyspie Panagia Kera, a następnie podziwianie fenomenu geologicznego, jakim jest niewątpliwie wąwóz Ha. Na koniec wycieczki zasłużony odpoczynek w małej rybackiej wiosce Mochlos.

Od Do Odległość Czas przejazdu
Okolice Heraklionu Kritsa Ok 67km Ok. 1,2h
Okolice Agios Nikolaos Kritsa Ok. 10 km Ok. 15min

Uwagi: Auto najlepiej zostawić na obrzeżu wioski, ponieważ ciężko tam z miejscem do parkowania a uliczki są bardzo wąskie.

Link do przewodnika
Od Do Odległość Czas przejazdu
Kritsa Panagia Kera Ok. 800m Ok. 1min
Link do przewodnika
Od Do Odległość Czas przejazdu
Panagia Kera Wejście do wąwozu Ha Ok. 31km Ok. 40min

Uwagi: Do wąwozu się nie wchodzi.

Link do przewodnika
Od Do Odległość Czas przejazdu
Wejście do wąwozu Ha Mochlos Ok. 16km Ok. 20min
Od Do Odległość Czas przejazdu
Mochlos Okolice Heraklionu Ok. 95km Ok. 1,3h
Mochlos Okolice Agios Nikolaos Ok. 36km Ok. 40min
Booking.com
sluchawka ikona slash fb ikona

Wszelkie informacje i materiały zamieszczone na stronach internetowych WiemGdzieJade.pl nie są ofertą handlową w świetle przepisów kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wobec wszelkich produktów i usług firmy WiemGdzieJade.pl nie mają zastosowania przepisy ustawy z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i ustawy z 2.03.2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Nazwa, logo oraz pozostałe nazwy i znaki słowne, słowno-graficzne oraz graficzne prezentowane na tej stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi. Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na tej stronie są chronione przepisami prawa własności przemysłowej oraz prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody właściciela.