Szukaj samochodu na wynajem

Kraj:

Odbiór:

Data odbioru:

Zwrot:

Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
INTERNETOWY PRZEWODNIK PO KRECIE   >>>PROPOZYCJE WYCIECZEK SAMOCHODOWYCH  >>>NA OBSZARZE KRETY WSCHODNIEJ  >>>Knossos 
piktogram ruiny piktogram miasta

Knossos → Heraklion → Fodele

knossos

heraklion1

fodele

Wycieczka do “flagowej” atrakcji Krety, którą są pozostałości po najstarszej cywilizacji europejskiej (cywilizacji minojskiej), czyli częściowo zrekąstrułowany pałac legendarnego króla Minosa w Knossos. Zwiedzanie Knossos połączone jest z pobytem stolicy Krety Heraklionie oraz możliwością zobaczenia wioski Fodele, w której wg tradycji narodził się słynny grecki artysta El Greco.

Od Do Odległość Czas przejazdu
Okolice Heraklionu Knossos Ok. 15km Ok. 20min
Okolice Agios Nikolaos Knossos Ok. 66km Ok. 1h
Okolice Rethymnonu Knossos Ok. 80km Ok. 1,1h
Okolice Chania Knossos Ok. 140km Ok. 2h

Uwagi: Jadąc z Agios Nikolaos można wybrać tzw. „nową” drogę, której wybranie zdecydowanie zmniejszy czas dojazdu (nie przechodzi ona przez kurorty znajdujące się nad morzem)

Link do przewodnika
Od Do Odległość Czas przejazdu
Knossos Heraklion Ok. 5km Ok. 12min

Uwagi: W Heraklionie jest duży problem z parkowaniem, dlatego nie warto wjeżdżać autem do centrum, ponieważ prawdopodobieństwo, że znajdzie się miejsce do parkowania jest naprawdę małe

Link do przewodnika
Od Do Odległość Czas przejazdu
Heraklion Fodele Ok. 30km Ok. 30min

Uwagi: Jadąc z Heraklionu do Fodele można zjechać na zdjęcia kawałek do Agia Pelagia (z góry prezentuje się bardzo okazale)

Link do przewodnika
Od Do Odległość Czas przejazdu
Fodele Okolice Heraklionu Ok. 40km Ok. 45min
Fodele Okolice Agios Nikolaos Ok. 90km Ok. 1,2h
Fodele Okolice Rethymnonu Ok. 53km Ok. 50min
Fodele Okolice Chania Ok. 115km Ok. 1,4h
Booking.com
sluchawka ikona slash fb ikona

Wszelkie informacje i materiały zamieszczone na stronach internetowych WiemGdzieJade.pl nie są ofertą handlową w świetle przepisów kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wobec wszelkich produktów i usług firmy WiemGdzieJade.pl nie mają zastosowania przepisy ustawy z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i ustawy z 2.03.2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Nazwa, logo oraz pozostałe nazwy i znaki słowne, słowno-graficzne oraz graficzne prezentowane na tej stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi. Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na tej stronie są chronione przepisami prawa własności przemysłowej oraz prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody właściciela.