Szukaj samochodu na wynajem

Kraj:

Odbiór:

Data odbioru:

Zwrot:

Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
INTERNETOWY PRZEWODNIK PO KRECIE   >>>PROPOZYCJE WYCIECZEK SAMOCHODOWYCH  >>>NA OBSZARZE KRETY WSCHODNIEJ  >>>Cretaquarium 
piktogram ruiny piktogram miasta

Cretaquarium → Malia → Stare Hersonissos

Wycieczka jest połączeniem wizyty w największym na Krecie akwarium morskim, z plażowaniem na pięknej piaszczystej plaży w Malia oraz oglądaniem klasycznej Kreteńskiej wioski Starego Hersonissos.

Od Do Odległość Czas przejazdu
Okolice Heraklionu Gournes Cretaquarium Ok. 15km Ok. 20min
Okolice Agios Nikolaos Gournes Cretaquarium Ok. 47km Ok. 50min

Uwagi: Jadąc z Agios Nikolaos można wybrać tzw. „nową” drogę, której wybranie zmniejszy czas dojazdu (nie przechodzi ona przez kurorty znajdujące się nad morzem)

Link do przewodnika
Od Do Odległość Czas przejazdu
Gournes Cretaquarium Stare Hersonissos Ok. 11km Ok. 15min

Uwagi: Jest to miejsce dobre na lunch

Link do przewodnika
Od Do Odległość Czas przejazdu
Stare Hersonissos Malia Ok. 13km Ok. 15min

Uwagi: W Malia można się wybrać na plażowanie a przy okazji można zobaczyć pozostałości po jednym z trzech pałaców minojskich.

Od Do Odległość Czas przejazdu
Malia Okolice Heraklionu Ok. 35km Ok. 30min
Malia Okolice Agios Nikolaos Ok. 27km Ok. 25min
Booking.com
sluchawka ikona slash fb ikona

Wszelkie informacje i materiały zamieszczone na stronach internetowych WiemGdzieJade.pl nie są ofertą handlową w świetle przepisów kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wobec wszelkich produktów i usług firmy WiemGdzieJade.pl nie mają zastosowania przepisy ustawy z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i ustawy z 2.03.2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Nazwa, logo oraz pozostałe nazwy i znaki słowne, słowno-graficzne oraz graficzne prezentowane na tej stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi. Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na tej stronie są chronione przepisami prawa własności przemysłowej oraz prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody właściciela.