Szukaj samochodu na wynajem

Kraj:

Odbiór:

Data odbioru:

Zwrot:

Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
INTERNETOWY PRZEWODNIK PO KRECIE   >>>CO WARTO WIEDZIEĆ JADĄC NA KRETĘ  >>>CENY I PŁATNOŚCI  >>>Napiwki 

Napiwki na Krecie

Napiwki są mile widziane na Krecie, ale nie są one obowiązkowe, tak jak na przykład w krajach arabskich.

Opłata za obsługę zazwyczaj jest już wliczona w rachunek, jednak jeśli chcemy zostawić napiwek, powinien on wynosić 5-15% całej kwoty i na pewno zostanie on bardzo dobrze odebrany. Innym sposobem na pozyskanie sympatii - zwłaszcza kucharza oraz właściciela - będzie pochwalenie kuchni, gdyż Kreteńczycy są z niej, jak i ze wszystkiego, co kreteńskie - bardzo dumni :)

Miłym gestem jest również zostawienie napiwku personelu sprzątającemu w pokoju hotelowym, zwyczajowo zostawia się 1-2euro, kładąc je na łóżku.

Booking.com
sluchawka ikona slash fb ikona

Wszelkie informacje i materiały zamieszczone na stronach internetowych WiemGdzieJade.pl nie są ofertą handlową w świetle przepisów kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wobec wszelkich produktów i usług firmy WiemGdzieJade.pl nie mają zastosowania przepisy ustawy z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i ustawy z 2.03.2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Nazwa, logo oraz pozostałe nazwy i znaki słowne, słowno-graficzne oraz graficzne prezentowane na tej stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi. Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na tej stronie są chronione przepisami prawa własności przemysłowej oraz prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody właściciela.