Szukaj samochodu na wynajem

Kraj:

Odbiór:

Data odbioru:

Zwrot:

Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
INTERNETOWY PRZEWODNIK PO KRECIE   >>>CO WARTO WIEDZIEĆ JADĄC NA KRETĘ  >>>TRANSPORT I KOMUNIKACJA  >>>Telefonowanie do polski 

Telefonowanie z Krety do polski

 

Najtańszym sposobem na dzwonienie z Krety do Polski jest dzwonienie z budki telefonicznej przy użyciu kart prepaidowych takich jak np. Face lub Dynamite (do nabycia we wszystkich supermarketach w kurortach turystycznych). Karta taka kosztuje 5€ i wystarcza na ok. 400 min połączenia na telefony stacjonarne lub ok. 160 min na telefony komórkowe. Należy pamiętać o numerze kierunkowym +48 (0048). Drugim, co do kosztów sposobem dzwonienia do Polski jest własny telefon komórkowy z włączonym roamingiem. Od 1 lipca 2014 na całym terytorium Unii Europejskiej obowiązuje jednakowa taryfa, która reguluje maksynalne stawki za dane połączenie.

Eurotaryfa i Strefy w Strefie roamingowej 1A

  • 0,97 zł z VAT za każdą minutę wykonywaną z Unii Europejskiej - z rozliczeniem sekundowym po pierwszych 30 sekundach.
  • 0,25 zł z VAT za każdą minutę odbieraną w Unii Europejskiej - z rozliczeniem sekundowym
  • 0,31 zł z VAT za wysłanie SMSa w Unii Europejskiej
  • 1,02 zł za 1MB z rozliczeniem co 1kB, oddzielnie za dane wysłane i odebrane
  • 1,02 zł za wysłanie lub odebranie MMS-a
  • Odbieranie SMSów zawsze jest bezpłatne

 

Booking.com
sluchawka ikona slash fb ikona

Wszelkie informacje i materiały zamieszczone na stronach internetowych WiemGdzieJade.pl nie są ofertą handlową w świetle przepisów kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wobec wszelkich produktów i usług firmy WiemGdzieJade.pl nie mają zastosowania przepisy ustawy z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i ustawy z 2.03.2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Nazwa, logo oraz pozostałe nazwy i znaki słowne, słowno-graficzne oraz graficzne prezentowane na tej stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi. Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na tej stronie są chronione przepisami prawa własności przemysłowej oraz prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody właściciela.