Szukaj samochodu na wynajem

Kraj:

Odbiór:

Data odbioru:

Zwrot:

Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
INTERNETOWY PRZEWODNIK PO KRECIE   >>>CO WARTO WIEDZIEĆ JADĄC NA KRETĘ  >>>TRANSPORT I KOMUNIKACJA  >>>Wynajem motorów, skuterów i quadów 

Wynajem motorów, skuterów i quadów

 

Aby wypożyczyć skuter o pojemności silnika do 50 cm należy mieć ukończone 16 lat oraz prawo jazdy (może być kategorii B) od co najmniej 12 miesięcy, co w Polsce jest fizycznie niemożliwe, jednak na Krecie  takie są wymagania, żeby skuter móc wypożyczyć. Przekładając to na Polskie warunki, należy mieć prawo jazdy (dowolnej kategorii) od minimum 12 miesięcy. Aby pożyczyć skuter, motor, lub quada o pojemności silnika wyższej niż 50 cm, należy mieć ukończone 18 lat oraz posiadać prawo jazdy na motor. Przy wypożyczaniu należy zwrócić szczególną uwagę na zakres ubezpieczenia ponieważ bardzo rzadko bywa ono pełne (full).

Booking.com
sluchawka ikona slash fb ikona

Wszelkie informacje i materiały zamieszczone na stronach internetowych WiemGdzieJade.pl nie są ofertą handlową w świetle przepisów kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wobec wszelkich produktów i usług firmy WiemGdzieJade.pl nie mają zastosowania przepisy ustawy z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i ustawy z 2.03.2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Nazwa, logo oraz pozostałe nazwy i znaki słowne, słowno-graficzne oraz graficzne prezentowane na tej stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi. Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na tej stronie są chronione przepisami prawa własności przemysłowej oraz prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody właściciela.