Szukaj samochodu na wynajem

Kraj:

Odbiór:

Data odbioru:

Zwrot:

Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
INTERNETOWY PRZEWODNIK PO KRECIE   >>>AKTUALNOŚCI 

04.02.2016

Dziś Tłusty czwartek! Z tej okazji zapraszamy do przeczytania artykułu o tsiknopempti, czyli tłustym czwartku w Grecji, przypominamy też o naszym przepisie na pyszne loukoumades, czyli malutkie, słodkie pączusie.

KLIK - do artykułu

KLIK - do przepisu

Smacznego! :)

 

21.01.2016

 

Słyszeliście o wodospadach Milonas? Te 40metrowe cuda znajdują się nieopodal Ierapetry, a więcej o nich możecie przeczytać tutaj - KLIK -> Milonas, wąwóz i wodospady.

 

19.01.2016

 

Zdrowa, smaczna i niemal działająca cuda :)

Mowa o oliwie z oliwek, zapraszamy do artykułu, dzięki któremu dowiemy się jak powstaje, jak ją stosować i dlaczego - klik. 

 

28.12.2015

Święta, Święta i po Świętach!

A jeśli chcecie wiedzieć, jak wyglądają one w Grecji, zapraszamy do nowego artykułu - Święta w Grecji :)

________

 

 

 

 

21.12.2015

W części JAK DOSTAĆ SIĘ NA KRETĘ  możecie znaleźć zaktualizowaną listę dostępnych lotów na Kretę z różnych miast Europy, w tym oczywiście Polski :)

 

 

14.12.2015

 

Zapraszamy do przeczytania nowego artykułu o moście oraz wąwozie Aradena  :) Informacje o dojeździe, samym miejscu i o wszystkim co konieczne, aby zwiedzanie było udane, znajdziecie tutaj - KLIK.

 

Również mamy przyjemność Was poinformować, że zaktualizowaliśmy częśc poświęconą CENOM NA KRECIE w oparciu o nasz pobyt na Krecie w listopadzie 2015.

 

Zapraszamy do lektury!

Booking.com
sluchawka ikona slash gg ikona fb ikona

Wszelkie informacje i materiały zamieszczone na stronach internetowych WiemGdzieJade.pl nie są ofertą handlową w świetle przepisów kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wobec wszelkich produktów i usług firmy WiemGdzieJade.pl nie mają zastosowania przepisy ustawy z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i ustawy z 2.03.2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Nazwa, logo oraz pozostałe nazwy i znaki słowne, słowno-graficzne oraz graficzne prezentowane na tej stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi. Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na tej stronie są chronione przepisami prawa własności przemysłowej oraz prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody właściciela.